Hotel Gołębiewski ****

ul. Pałacowa 7, 15-064 Białystok

tel. (+48 85) 678 25 00

img    12
sal
konferen-
cyjnych
img   900
Największa
sala
img   500
Miejsc
noclegowych

Informacje

Hotel Gołębiewski w Białymstoku usytuowany jest w samym centrum miasta - stolicy Zielonych Płuc Polski, w pobliżu XVIII wiecznego, barokowego Pałacu Branickich, teatru oraz pięknego Parku Miejskiego.

Położenie obiektu blisko centrum kulturalnego oraz handlowego miasta spowodowało ukierunkowanie się oferty hotelowej ku profilowi konferencyjno - biznesowemu, ale bogata oferta rekreacyjna sprawia, że stanowi on również doskonałe miejsce relaksu i wypoczynku.

Podlasie zachwyca turystów bogactwem przyrody. Lasy, puszcze, parki narodowe i krajobrazowe to naturalne bogactwo tej części Polski.

Ze względu na swoje położenie, bazę noclegową, zaplecze gastronomiczne oraz nabyte doświadczenie, Hotel Gołębiewski, jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji, sympozjów naukowych, narad i szkoleń.

Kompleks hotelowy posiada 12 wielofunkcyjnych sal, w tym Salę Kongresową, która może pomieścić do 900 osób. Sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny umożliwiający prowadzenie spotkań o określonym charakterze szkoleniowo-naukowym bądź też prezentacji marketingowych. Sale konferencyjne wyposażone są również w system nagłaśniający, klimatyzację i możliwość zaciemnienia.

 

Grupom konferencyjnym (powyżej 50 osób) proponujemy specjalne ceny zarówno na noclegi jak i na usługi gastronomiczne. Przy dużych grupach sala konferencyjna odpowiednia do liczby zameldowanych osób - gratis!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Inne obiekty - woj. podlaskie

Belfort
Piątnica
Belfort
Belfort

http://www.baranowski.pl

img   3
sale
konferen-
cje
img150
Naj-
większa
sala
img84
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu

Nasi partnerzy